Bonusový program

  • Bonusová karta
  • Slevová karta
  • Fakturační karta

3 kroky k dokonalé jízdě

3 kroky k dokonalé jízdě je název programu, který firma Gašparec nabízí všem zákazníkům, využívajících služeb a zboží nabízených na čerpací stanici Gašparec ve Vizovicích. Cílem programu je zvýšení kvality v oblasti prodeje zboží a poskytování služeb zákazníkům. Zákazník nákupem služeb a zboží získává body, které následně vymění za dárky. Aktuální hodnota bodu 1 bod = 1 Kč. Více o programu ve Všeobecných podmínkách a pravidlech.

Jakékoli další informace a připomínky můžete konzultovat s obsluhou čerpací stanice Gašparec ve Vizovicích osobně nebo telefonicky na tel. číslech: +420 577 452 480; +420 737 243 017 a e-mailu: info@gasparec.cz.

Slevová karta zákazníkům umožňuje získat slevu na litr čerpaného paliva, a to v rozmezí 0,30 h až 1,0 Kč. Výše slevy je závislá na množství získaných bonusových bodů za nákup služeb a zboží.

Zákazník je oprávněn čerpat výhody pouze na jednu z karet Bonusového programu.

V případě zájmu o Slevovou kartu nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.

Fakturační karta umožňuje živnostníkům a firemním zákazníkům získat slevu na litr čerpaného paliva, a to v rozmezí 0,30 h až 1,0 Kč. Výše slevy je závislá na množství získaných bonusových bodů za nákup služeb a zboží. Fakturace Fakturační karty probíhá jednou za 14 dní zpětně.

Zákazník je oprávněn čerpat výhody pouze na jednu z karet Bonusového programu.

V případě zájmu o Fakturační kartu nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.